Barretos Country Park & Resort
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Θερμαινόμενη πισίνα |
| Αθλητικές δραστηριότητες Υδάτινο πάρκο | Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Ιστορικό και Καλλιτεχνικό Μουσείο Λαογραφίας Ruy Menezes απέχει σχεδόν 3 χλμ. απόσταση από το άνετο Barretos Country Park & Resort, που διαθέτει θαλάσσιο πάρκο και χώρο για πικ-νικ. Τα αξιοθέατα της περιοχής, όπως Υδάτινο Πάρκο Barretos Country, απέχουν 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το άνετο ξενοδοχείο.
Εμπορικό Κέντρο North Shopping Barretos είναι ένα δημοφιλές μέρος για να επισκεφτείτε, σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από αυτό το ξενοδοχείο. Parque do Peao βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς.
Το Country Park & Resort απέχει 1 χλμ. από το Cantinho Mineiro, το οποίο σερβίρει απολαυστικά γεύματα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Εστιατόριο
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Θερμαινόμενη πισίνα
- Εξωτερική πισίνα
- Υδάτινο πάρκο
- Κήπος
- Σάουνα
- Ρηχή πισίνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Barretos Country Park & Resort;
Θα χρειαστούν 30 λεπτά με τα πόδια από τo Barretos Country Park & Resort μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Κρατικό Prof. Eribelto Manoel Reino από τo Barretos Country Park & Resort;
Το αεροδρόμιο Κρατικό Prof. Eribelto Manoel Reino βρίσκεται σε απόσταση 100 χλμ. από τo Barretos Country Park & Resort. - 🚗
Πού μπορούμε να παρκάρουμε σε τo Barretos Country Park & Resort;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo Barretos Country Park & Resort. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Barretos Country Park & Resort;
Σε τo Barretos Country Park & Resort μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00. - ❓
Τι πισίνα διαθέτει τo Barretos Country Park & Resort;
Υπάρχει θερμαινόμενη πισίνα σε τo Barretos Country Park & Resort.